Nagrzewnice stacjonarne

Nagrzewnice stacjonarne Master stosowane są do ogrzewania warsztatów, fabryk lub innych pomieszczeń o przeznaczeniu przemysłowym lub rolniczym. Mogą pracować zarówno z użyciem palnika olejowego jak i gazowego.

Nagrzewnice serii BI

Nagrzewnice serii BI

Nagrzewnice serii BI to szeroka gama wysoce wydajnych urządzeń używanych głównie w przemyśle i rolnictwie. Mogą pracować zarówno z użyciem palnika olejowego jak i gazowego, jako instalacja wewnętrzna lub zewnętrzna.

zobacz_w

Nagrzewnice serii BG

Nagrzewnice serii BG

Nagrzewnice serii BG przeznaczone są do stosowania w przemyśle, warsztatach i fabrykach. Mogą pracować zarówno z użyciem palnika olejowego jak i gazowego. Wyposażone są w dyfuzor z czterostronnym wydmuchem.

zobacz_w

Nagrzewnice serii BF

Nagrzewnice serii BF

Seria BF to gama wysokiej jakości i funkcjonalności nagrzewnic stacjonarnych. Są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach komercyjnych lub przemysłowych o niewielkiej powierzchni. Wyposażone są w palnik olejowy.

zobacz_w

Nagrzewnice serii BLP/N

Nagrzewnice serii BLP/N

Podwieszane nagrzewnice serii BLP przeznaczone są do użytku w warsztatach, szklarniach itp. Mogą pracować zarówno z użyciem palnika gazowego jak i olejowego. Istnieje możliwość podłączenia do nich termostatu, humidostatu lub regulatora czasowego.

zobacz_w

Nagrzewnice serii GREEN

Nagrzewnice serii GREEN

Seria GREEN to nagrzewnice podwieszane wyposażone w standardowy palnik olejowy. Istnieje możliwość doposażenia ich w giętki przewód elastyczny rozprowadzający ciepłe powietrze lub termostat.

zobacz_w

Nagrzewnice serii BS&BVS

Nagrzewnice serii BS&BVS

Seria BS & BVS to wysokiej jakości podwieszane nagrzewnice bez odprowadzenia spalin i z możliwością odprowadzenia spalin. Przeznaczone są do miejsc, gdzie wymagana jest dobra wentylacja, takich jak szklarnie, magazyny, czy pomieszczenia dla zwierząt.

zobacz_w

Nagrzewnice na olej i paliwo stałe

Nagrzewnice na olej i paliwo stałe

Nagrzewnice na olej uniwersalny i nagrzewnice na paliwo stałe są przeznaczone do pomieszczeń przemysłowych bez instalacji centralnego ogrzewania. Urządzenia Master tego typu są bardzo trwałe i ekonomiczne w eksploatacji.

zobacz_w

Palniki olejowe

Palniki olejowe

Katalog palników olejowych do nagrzewnic stacjonarnych Master. W celu uzyskania najlepszej wydajności urządzeń Master zaleca się stosowanie wyłącznie poniższych palników.

zobacz_w

Dodaj komentarz